İNGİLTERE ÖĞRENCİ VİZESİ : Bilgi, öneri ve başvurularınız için!

İngiltere'de Gençler İçin Yaz Kampları

Güncellenme Tarihi: 2018-12-16 23:09:38

Yaz kampları sadece öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrenci ziyaretçi vizesi denilen İngiltere vizesini alarak eğlenceli yaz kamplarına katılabilirsiniz.

İngiltere'de bu kamplara sahil şehirleri olan Bournemouth, Brighton, Eastbourne gibi küçük şehirlerde katılabilirsiniz. Genel olarak soğuk bir iklimi var olarak bilinen İngiltere'nin sahil şehirleri zaman zaman yağışlı olsa da ılıman bir iklime sahiptir ve yazın denize de girilebilir.

Yaz kampı programları 10-18 yaş arası öğrenciler için geçerlidir. Kampın ilk günleri öğrenciler İngilizce seviyelerine göre  gruplara ayrılır böylece herkes için en verimli eğitim gerçekleşir. Hem küçük yaşta uluslararası deneyim kazanmayı hem de İngilizceyi geliştirmeyi sağlayan bu programlar eğitim+eğlence içerikli olduğundan gençler için çok geç olmadan kaçırılmaması gereken bir fırsattır.  Bu programlarla vizyonunuz genişler ve kendinize olan güveniniz artar, ve belki de hiç iletişimi koparmayacağınız başka milletlerden edineceğiniz arkadaşlarınız da önemli kazanımlarınız olacaktır.Aileden uzakta olmanız da sorumluluk bilincini geliştirir, kısacası hayatınız boyunca unutamayacağınız mükemmel bir yaz tatili yaşarsınız. Eğitimle beraber uygulanan yoğun sosyal ve sportif aktivitelerle de İngilizceyi yaşayarak öğrenmeye başlamak için İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi sahibi olmalısınız. Kurs bitiminde alacağınız sertifika da bu programa dahildir.

Konaklama konusunu problem değildir çünkü genelde seçeceğiniz programda kalacak yer dil okulu tarafından ayarlanır böylece güvenlik konusunda da içiniz rahat olabilir.

Bu programlar 6 aydan kısa olan programlardır. Dolayısıyla gençler vize türlerini bu sürece göre İngiltere Ziyaretçi vizesi kapsamında alırlar.

İngiltere'de Gençler için Yaz Kampları ve İngiltere Öğrenci Vizesi başvuru prosedürü hakkında detaylı bilgi için İngiltere Vizesi Başvuru Hattı'nı kullanarak bizimle irtibata geçebilir, uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız »

  • "İngiltere'de Gençler İçin Yaz Kampları " sayfası 2182 defa okundu
  • İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere, Yaz Kampı, genç, yaz, kamp, ingiltere vizesi
x

Bizi Takip Edin