AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-04-07 14:28:14

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, İngiltere’de bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına yerleşmek isteyen AB bağımlısı kişilerin İngiltere’ye yerleşmek için başvuru yaptıkları İngiltere vizesi kategorisidir.

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, İngiltere’de bulunan eşinin, partnerinin, nişanlısının yanına yerleşmek isteyen AB bağımlısı kişilerin İngiltere’ye yerleşmek için başvuru yaptıkları İngiltere vizesi kategorisidir.

AB vatandaşlarının bağımlı aile üyelerinin İngiltere’ye yerleşmek amacıyla başvuru yaptıkları İngiltere vizesi türleri şunlardır;

  • AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi,
  • AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi.

Bu vize türleri ve diğer kategorilerde yer alan vize türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya danışmanlık iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere vizesi üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren şirketimizin Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler.  

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.

İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu" sayfası 720 defa okundu