AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-03-28 15:44:02

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, İngiltere’de bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına yerleşmek isteyen AB bağımlısı kişilerin İngiltere’ye yerleşmek için başvuru yaptıkları İngiltere vizesi kategorisidir.

ab bağımlıları

AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi başvurusu, İngiltere’de bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına yerleşmek isteyen AB bağımlısı kişilerin İngiltere’ye yerleşmek için başvuru yaptıkları İngiltere vizesi kategorisidir. AB vatandaşlarının bağımlı aile üyelerinin İngiltere’ye yerleşmek amacıyla başvuru yaptıkları İngiltere vizesi türleri şunlardır; AB Vatandaşlarının Eşleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Evli Olmadıkları Partnerleri için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Nişanlıları için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, AB Vatandaşlarının Çocukları için İngiltere Yerleşim Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlı Ebeveynleri için İngiltere Yerleşim Vizesi, AB Vatandaşlarının Bağımlı Diğer Akrabaları için İngiltere Yerleşim Vizesi. Bu vize türleri ve diğer kategorilerde yer alan vize türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya danışmanlık iletişim bilgileri aracılığıyla bizimle geçerek öğrenebilirsiniz.

  • İngiltere Evlilik Vizesi başvurusu yapacak olan bireyler alanında uzman danışmanlarımızdan destek alarak başvuru yaptığı takdirde vize reddi alma ihtimalini en aza indirebilecektir. Kendi içinde kategorilere ayrılan İngiltere Yerleşim Vizesi türlerini öğrenebilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 
  • İngiltere Turist Vizesi ile İngiltere'ye yapacağınız kısa süreli seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İngiltere Ziyaretçi Vizesi olarak da anılan bu vize türünün belirli şartları hakkında bilgi için tıklayın!
  • İngiltere Öğrenci Vizesi ile İngiltere'de eğitim alabilir, sınırlı da olsa çalışabilirsiniz. Eğitim süresi ve türüne göre başvuru yapmanız gereken bu vize türü için tıklayın!
  • İNGİLTERE YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN!
  • İngiltere Çalışma Vizesi ile ilgili detaylı bilgiyi firmamızla başvuru işlemlerine başladığınız takdirde elde edebilirsiniz. İngiltere'de çalışma izni alabilmek için belirli şartları sağlıyor olmanız gereklidir. Detaylar için tıklayın. 
  • Ankara Antlaşması Vizesi ile İngiltere'de iş kurabilir, ortaklık kurabilir, şirket devralabilir, ofis açabilir, çalışabilirsiniz. Ankara Anlaşması Vizesi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın. 
  • Tüm İngiltere Vizesi türleri ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayın. 

İngiltere vizesi üzerine güncel haberleri öğrenmek isteyen bireyler Birleşik Krallık vizesi konusunda uzmanlaşmış danışmanlarıyla başvuru sahiplerine profesyonel hizmet veren şirketimizin Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret edebilir veya telefon aracılığıyla ulaşarak vize işlemlerini başlatabilirler.  

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanları İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla tüm sorularınızı cevaplayacak ve isteğiniz üzerine başvuru işlemlerini başlatabilecektir.

"AB Vatandaşlarının Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi Başvurusu" sayfası 531 defa okundu