İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2022-04-07 14:24:19

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için birçok avantaj sağlayan İngiltere vizesi kategorisidir.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için birçok avantaj sağlayan İngiltere vizesi kategorisidir.

Bu vize türleri ve diğer kategorilerde yer alan İngiltere vizesi türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi sadece 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının İngiltere’de kendi işini kurmak için başvurabildiği bir İngiltere Vizesi türüdür.

İngilizce bilme seviye şartı, sermaye sınırlaması, eğitim seviyesi kısıtı ve sektör kısıtlaması bulunmayan bu vize türüyle İngiltere’ye yerleşebilir, İngiliz vatandaşlığı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile çalışma şeklinizi siz belirleyebilirsiniz. 

  • İş yeri açarak
  • Var olan iş yerine ortak olarak
  • Evden (home-office)
  • Mobil/seyyar
  • Herhangi bir işletmeyi devralarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız!

Birleşik Krallık vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. 

İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu?, İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir? gibi sorulara İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu" sayfası 810 defa okundu