İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-03-28 15:44:26

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için birçok avantaj sağlayan İngiltere vizesi kategorisidir.

ankara antlaşması

İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere’de iş kurmak isteyen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için birçok avantaj sağlayan İngiltere vizesi kategorisidir. Bu vize türleri ve diğer kategorilerde yer alan İngiltere vizesi türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi sadece 18 yaşından büyük her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının İngiltere’de kendi işini kurmak için başvurabildiği bir İngiltere Vizesi türüdür. İngilizce bilme seviye şartı, sermaye sınırlaması, eğitim seviyesi kısıtı ve sektör kısıtlaması bulunmayan bu vize türüyle İngiltere’ye yerleşebilir, İngiliz vatandaşlığı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi ile çalışma şeklinizi siz belirleyebilirsiniz. 

 • İş yeri açarak
 • Var olan iş yerine ortak olarak
 • Evden (home-office)
 • Mobil/seyyar
 • Herhangi bir işletmeyi devralarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Ankara Antlaşması Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız!

Diğer İngiltere Vizesi türleri ile ilgili aradığınız tüm bilgileri ve sorularınızın yanıtlarını aşağıdaki sitelerde bulabilirsiniz. 

 • İngiltere Turist Vizesi İngiltere'ye yapacağınız kısa süreli ziyaretler için başvuracğınız vize türüdür. Çalışma izni vermemektedir. Kısa süreli de olsa eğitim alma hakkı verilebilmektedir. Detaylar için tıklayın!
 • İngiltere'de dil okulu, lisans, yüksek lisans, mesleki kurslar gibi eğitimleri almak isteyen bireyler İngiltere Öğrenci Vizesi'ne başvurmalıdır. İngiltere'de sınırlı da olsa çalışma izni verebilmektedir. Ancak 16 yaş ve üzerindekiler bu vize  türleri ile çalışabilecektir. İngiltere'de uzun süreli veya kısa süreli eğitimler için başvurmanız gereken İngiltere Öğrenci Vizesi ile ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. 
 • İNGİLTERE'DE EĞİTİM İÇİN TIKLAYIN!
 • İngiltere'de yaşayan eşinin, çocuğunun, partnerinin, nişanlısının yanına taşınarak İngiltere'ye yerleşmek isteyen bireylerin başvurması gereken vize türü İnglitere Yerleşme/Evlilik Vizesi'dir. İngiltere Evlilik Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayın. 
 • İngiltere'de çalışma izni ile başvurabileceğiniz bu vize türü  İngiltere Çalışma Vizesi ile ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsiniz. 
 • İNGİLTERE'DE ÇALIŞMA İZNİ ALARAK ÇALIŞMAK İÇİN TIKLAYIN!

Birleşik Krallık vizesine başvuru yapmak istiyorsanız danışmanlarımıza telefon aracılığıyla veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilir veya başvuru işlemlerinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. 

“İngiltere vizesi retlerine itiraz yolları değişiyor mu?”, “İngiltere vizesi başvuru aşamalarında yapılan son değişiklikler nelerdir?” gibi sorulara İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını takip ederek yanıt bulabilirsiniz.

2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşarak tüm sorularınızı sorabilir, başvuru işlemlerinize başlayabilirsiniz.

"İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi Başvurusu" sayfası 577 defa okundu