İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-03-28 15:44:14

İngiltere çalışma/iş vizesi başvurusu, İngiltere’de kısa süreli ya da uzun süreli çalışmak veya kendi işini kurmak isteyen kişilerin yapacağı İngiltere vizesi kategorisidir.

ingiltere çalışma vizesi

İngiltere çalışma/iş vizesi başvurusu, İngiltere’de kısa süreli ya da uzun süreli çalışmak veya kendi işini kurmak isteyen kişilerin yapacağı İngiltere vizesi kategorisidir. Bu İngiltere vizesi kategorisinde yer alan vize türleri şunlardır; İngiltere Tier 2 Genel Çalışma İzni Vizesi, İngiltere Tier 5 Geçici Çalışan Vizesi, Ankara Antlaşması Vizesi, Ankara Antlaşması Çalışan Vizesi, İngiltere Tier 1 Girişimci (İşadamı) Vizesi, Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi, İngiltere Tier 1 Yatırımcı Vizesi, Tier 2 İngiltere Şirket İçi Transfer Vizesi, İngiltere Tier 2 Sporcu Vizesi, İngiltere Tier 2 Din Görevlisi Vizesi, İngiltere Tek Temsilci Vizesi, Tier-1 İngiltere Olağanüstü Yetenek (Exceptional Talent) Vizesi vb. vize türleridir. Bu vize türleri ve diğer kategorilerde yer alan İngiltere vizesi türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

  • İngiltere'de çalışma izni almak isteyen, bir şirketten çalışma teklifi alan veya iş başvurusu kabul edilmiş olan bireyler İngiltere İş/Çalışma Vizesi başvurusunda bulunmalıdır. İngiltere Çalışma Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için buraya tıklayın. 
  • İngiltere'ye kısa süreli olarak yapacağınız ziyaretler için İngiltere Turist/Ziyaretçi Vizesi'ne başvurmalısınız. Çeşitli kategorileriyle eğitim hakkı veren, çalışma izni vermeyen ve 6 aydan kısa süreler alınan İngiltere Ziyaretçi Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayın. 
  • İngiltere'de eğitim alabileceğiniz kurumlar oldukça geniş bir skalada eğitim öğretim vermektedir. Dil okulu, yüksek lisans, lise vb. hususlarda bilgi için yurt dışı eğitim uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere Öğrenci Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için sitemizi inceleyebilirsiniz. 
  • İngiltere'ye yerleşmek, ailesinin veya eşinin yanına taşınmak isteyen bireyler İngiltere Evlilik/Yerleşim Vizesi'ne başvuruda bulunmalıdır. İngiltere Yerleşim Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayın!
  • Ankara Anlaşması Vizesi ile Birleşik Krallık'ta iş kurabilir, ortaklık kurabilir, şirket devralabilirsiniz. Sektör, dil bilgisi seviyesi, mesleki yeterlilik, sermaye gibi sınırlamalar bulunmayan bu vize başvurusu için tıkla!

İngiliz makamlarının Birleşik Krallık oturum izni ile ilgili yaptığı son düzenlemelerin neler olduğunu İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.  

Aşağıdaki sayfalardan detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • İngiltere’de eğitim için tıklayın!
  • İngiltere vizesi türlerinin tamamı için tıklayın!
  • İngiltere vizesi reddine itirazlar hakkında bilgi ve danışmanlık için tıklayın!

İngiltere vizesi türlerine başvuru yapmak isteyenler danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafasını kurcalayan tüm sorularını sorabilirler. 2006 yılından beri firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir şirkettir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz. 

"İngiltere Çalışma/İş Vizesi Başvurusu" sayfası 580 defa okundu