İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusu

Güncellenme Tarihi: 2019-03-28 15:43:48

İngiltere yerleşim/evlilik vizesi başvurusu, İngiltere’de İngiliz vatandaşı veya sürekli oturum izni sahibi olarak bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına giderek yerleşecek olan kişilerin başvuru yapabildiği İngiltere vizesi kategorisidir.

ingiltere yerleşim vizesi

İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi başvurusu, İngiltere’de İngiliz vatandaşı veya sürekli oturum izni sahibi olarak bulunan eşinin/partnerinin/nişanlısının yanına giderek yerleşecek olan kişilerin başvuru yapabildiği İngiltere vizesi kategorisidir. Bu İngiltere vizesi kategorisinde yer alan vize türleri şunlardır; Evli Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Evli Olmayan Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Nişanlı Çiftler için İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi, Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi, Evlat Edinilmiş Çocuklar için İngiltere Yerleşim Vizesi, Ebeveynler için İngiltere Yerleşim Vizesi, Diğer Akrabalar için İngiltere Yerleşim Vizesi, İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, Ankara Anlaşması Bağımlıları için İngiltere Yerleşim Vizesi. Yerleşim vizesi türleri de dahil olmak üzere İngiltere vizesi türlerine ilişkin detaylı bilgileri aşağıda yer alan web sayfalarımızı inceleyerek veya uzmanlarımızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İngiltere Yerleşim Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler için TIKLA!

  • İngiltere Ziyaretçi Vizesi, İngiltere'ye yapacağınız kısa süreli ziyaretler için başvurmanız gereken vize türüdür. Detaylar için sitemizi ziyaret ediniz. 
  • İngiltere Öğrenci Vizesi ile ilgili detaylı bilgiler uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. İngiltere'de eğitim almak isteyenlere vize türleri hakkında bilgi verecek olan uzmanlarımız vize işlemlerinizi başlatabilecektir. Detaylar BURADA!
  • İnigltere'de eğitim alabilmek için yurt dışı eğitim danışmanlarımıza buradan ulaşabilirsiniz. 
  • İngiltere İş Vizesi başvuru işlemleri oldukça zorludur. Bireyler uzman olmayan kişilerden yönlendirme alarak veya tek başına başvuru yaparak vize reddine davetiye çıkaracaktır. İngiltere Çalışma Vizesi de diğer vize türleri gibi kendi içinde çeşitlenmektedir. Bu sebeple İngiltere'de çalışma izni alabilmek için neler yapmanız gerektiği konusunda BURADAN bilgi alabilirsiniz. 
  • Ankara Anlaşması Vizesi ile İngiltere'de kendi işinizi kurabilir, çalışabilir, ortaklık kurabilir, şirket devralabilirsiniz. Sermaye, dil bilgisi seviyesi, sektör, mesleki yeterlilik vb. kısıtlamalar bulunmamaktadır. Detaylar için tıklayın! 
  • Tüm İngiltere Vizesi türleri ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlığı uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

İngiltere vizesi başvuruları için danışmanlarımıza telefon aracılığıyla ulaşarak bilgi alabilir veya Londra, Ankara, İstanbul, İzmir, Antep ofislerimizi ziyaret ederek kafanızı kurcalayan tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Firmamız İngiltere Vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında 2006 yılından beri hizmet vermektedir. İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtları bulabilirsiniz.

"İngiltere Yerleşim/Evlilik Vizesi Başvurusu" sayfası 551 defa okundu