Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesi

Güncellenme Tarihi: 2019-03-27 16:45:01

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de eğitim görecek olan başvuru sahiplerinin eş ve 18 yaşından küçük çocuklarının İngiltere’ye esas başvuru sahibi ile birlikte gelebilmek için başvuru yapabildiği vize türü Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesidir.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesi

İngiltere’de eğitim görmek üzere Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi ile İngiltere’ye gelecek kişilerin eş ve 18 yaşının altında bulunan çocukları, Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesi başvurusu yapabilirler. Bu vizeye başvuru yapılabilmesi için İngiltere’de eğitim görecek olan kişinin en az 12 ay lisans ve üstü bir eğitim programına katılacak olması gerekir. Bu nedenle İngilizce dil eğitimi, sertifika programı vb. bir eğitim programına katılacak olan kişilerin aile üyeleri Tier-4 Bağımlı Vizesi başvurusu yapamamaktadır.

İngiltere Öğrenci Vizesi türleri için tıklayın!

Tier-4 vize sahibinin bağımlılarına vize talep edilebilmesi için aile bağlarının ispat edilebilmesi önem arz eder. Bu hususu ispat edilebilmek üzere eşlerin evli olup olmadıkları, evliliklerinin ne zaman yapıldığı ve evliliğin gerçek olup olmadığı gibi hususlar değerlendirilmektedir. Evli olmayan partnerlerde ise ne kadar süre birlikte yaşadıkları hususuna bakılmaktadır. Bunların dışında başvuru dosyasında hangi hususların ispatlanması gerektiği ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak üzere CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere’de eğitim hakkında bilgi için tıklayın! 

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik mevzuatı ile uygulamaları alanında uzman danışmanlarımızla başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Londra, Ankara, İstanbul, İzmir ve Gaziantep ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Başvuru Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız 2006 yılından beri İngiltere Göçmenlik Düzenlemeleri, Mevzuatı ve Uygulamaları alanında uzmanlaşmış danışmanlarıyla İngiltere vizesi, Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvuruları konularında hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir.  “İngiltere vizesi başvuru prosedürleri nelerdir?”, “Brexit ile ilgili son gelişmeler nelerdir?”, “Ankara Anlaşması iptal mi oluyor?” gibi soruların cevaplarını İngiltere vizesi Son Gelişmeler sayfasını ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

İngiltere Öğrenci Vizesi ile ilgili olarak vize danışmanlarımızla iletişime geçmek için lütfen tıklayınız. »

"Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Bağımlı Vizesi" sayfası 1312 defa okundu