İngiltere Öğrenci Çalışma İzni Veren Vizenin Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-11 09:37:43

İngiltere öğrenci çalışma izni Tier-4 vizesi ile alınmaktadır. 6 aydan uzun süreliğine yalnızca eğitim amaçlı verilen bu vize türünde vize süresi dolduğunda İngiltere’de İçişleri Bakanlığına uzatma başvurusu yaparak vize süresi uzatılabilir.

İngiltere öğrenci çalışma izni veren Tier-4 vizesine başvuran kişiler 6 ay veya daha uzun süreyle lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi, mesleki eğitim kursları gibi çeşitli eğitimlere katılmak için Birleşik Krallık’ta bulunabilmektedir.

Alacakları eğitime göre vize süreleri dolanların İngiltere’de İçişleri Bakanlığına başvuru yaparak vize sürelerini en fazla 10 yıla kadar uzatmaları mümkündür. Bunun yanı sıra vize süresi uzatma başvurusu için CSS Legal Londra ofisindeki uzmanlarımızla da iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci çalışma izni veren Tier-4 vizesine başvuru yaparken ve vize süresi dolup vize süresi uzatma başvurusu yaparken İngiltere Vize Başvuru Merkezinden vize başvuru ücretinize ek bir ücret ödeyerek Öncelikli Servis hizmeti alabilir ve bu sayede vizenizi 15 iş günü yerine 5 iş gününde çıkartabilirsiniz.

Vizenizin çok daha kısa sürede çıkmasını istiyorsanız 24 saat içinde sonuçlanan Süper Öncelikli Servis hizmetini yine vize başvuru ücretinize ek bir ücret ödeyerek alabilirsiniz. Öncelikli servisler hakkında daha detaylı bilgi için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

Öncelikli servis hizmetlerinin tamamı için CSS & Co Legal web sitesinin Türkiye’den yapılan başvurular için öncelikli servisler ve İngiltere’den yapılan başvurular için öncelikli servisler sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Londra, Ankara, İstanbul'da ofisleri bulunan CSS Legal danışmanlarıyla İngiltere Vizesi aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Çalışma İzni Veren Vizenin Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?" sayfası 695 defa okundu