İngiltere Öğrenci Oturma İzni Öğrenci Vizesi İle Alınabiliyor Mu?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-11 10:17:34

İngiltere öğrenci oturma izni hakkında detaylı ve en güncel bilgi için firmamız danışmanlarından destek alabilirsiniz.

İngiltere öğrenci oturma izni almak İngiltere’de öğrenci olarak bulunulduğunda mümkün değildir.

İngiltere öğrenci vizesi türleri geçici oturma izinlerini kapsadığından bu vize türleri ile süresiz oturma izni almak mümkün değildir. Ancak mezun olduktan sonra farklı şekillerde İngiltere’de sürekli oturum izni alınabilmektedir.

Mezun öğrenciler eğitim hayatları bittikten sonra İngiltere’de iş kurmak veya bir iş verene bağlı olarak çalışmak isterse çalışma vizesi türlerinden biri ile başvuru yapabilir veya yerleşim vizesi türlerinden kendilerine uygun olan hangisiyse ona başvuru yaparak İngiltere’de süresiz oturum izni elde edebilirler. Yerleşim vizeleri ve çalışma vizeleri başvuru sahibinin nasıl çalışacağına veya ne için yerleşim istediğine göre alt türlere ayrılmaktadır.

İngiltere öğrenci oturma izni alınmadığı için mezun olduktan sonra İngiltere’ye yerleşmek isteyenler İngiltere yerleşim vizesi türlerinden kendilerine hangisinin uygun olduğunu belirlemek ve gerekli işlemleri yapmak adına firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak işlemlerini prosedürlere uygun bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Ayrıca iş kurmak veya bir işverene bağlı olarak çalışmak isteyen mezunlar İngiltere çalışma vizesi türlerinden kendilerine uygun olanı belirlemek ve başvuru işlemlerini yürütmek adına yine firmamızın İngiltere vizesi ve göçmenlik başvuruları konusunda uzman danışmanlarından danışmanlık hizmeti alabilirler.   

Firmamız bir İngiltere vizesi danışmanlık şirketidir ve 2006’dan bu yana hizmet vermektedir. Firmamızın İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları başta olmak üzere İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında uzman olan danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşabilir veya size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Oturma İzni Öğrenci Vizesi İle Alınabiliyor Mu?" sayfası 808 defa okundu