İngiltere Öğrenci Turları Öğrencilere Ne Katar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-08 16:45:38

İngiltere öğrenci vizesi ile İngiltere’de bir yandan eğitim programına katılabilir diğer yandan da İngiltere öğrenci turları ile ülkenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ile İngiltere’de lisans, yüksek lisans, doktora, Erasmus, yaz okulu, dil okulu, mesleki eğitim kursları vs. eğitim programlarına katıldığınız süre boyunca ara ara İngiltere öğrenci turları ile ülkenin tarihi, doğal, kültürel güzelliklerini de keşfetme imkânı elde edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra ülkenin ve hatta dünyanın en kaliteli üniversitelerini de İngiltere öğrenci turları ile gezip oradaki öğrenci hayatını da görebilirsiniz. İngiltere’de öğrenci olmak isteyenlerin geçerli bir pasaporta ve İngiltere vizesine sahip olmaları gerekmektedir. Geçerli bir pasaportunuz yoksa İlçe Nüfus Müdürlüğünden pasaportunuzu çıkartabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi alt türlerinden olan İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Ziyaretçi Vizesi içerisinden almak istediğiniz eğitime ve süresine en uygun olan vize türünü belirlemeniz gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi türünü belirlemek ve başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarından bilgi ve destek alabilirsiniz. İngiltere öğrenci turları hakkında detaylı bilgi için yurtdışı eğitim danışmanlarımıza İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilmeniz mümkündür.

İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları konularında 2006’dan bu yana hizmet vermekte olan firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Uzmanlarımızla telefon ederek veya İngiltere’de Londra, Türkiye’de İstanbul, Ankara illerinde bulunan ofislerimizden size en yakın olan ofisimizi ziyaret ederek de görüşebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Turları Öğrencilere Ne Katar?" sayfası 736 defa okundu