İngiltere Öğrenci Vize Başvuru Formu İngilizce Mi Doldurulmalıdır?

Okunma sayısı: 1073
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Öğrenci Vize Başvuru Formu İngilizce Mi Doldurulmalıdır?

Evet, İngiltere öğrenci vize başvuru formunu İngilizce olarak doldurmanız gerekiyor. İngiltere'nin resmi dilinin İngilizce olması nedeniyle, vize başvuru formunun İngilizce olması zorunludur. Ayrıca, İngilizce olmayan dillerde doldurulan formlar kabul edilmeyebilir. Başvuru formunu doğru bir şekilde doldurmak için İngilizce bilginizin yeterli olması önemlidir.

İngiltere öğrenci vize başvuru formu doldurulmadan önce hangi öğrenci vizesi türünde başvuru yapılacağı belirlenmelidir. Vize işlemlerini firmamızla yapacak olan öğrenciler için gerekli evrak listesi danışmanlarımız tarafından sizlere gönderilecektir. Evraklarını tamamlayan başvuru sahipleri için bir İngiltere vizesi başvuru dosyası oluşturulacaktır. İngiltere öğrenci vize başvuru formu İngilizce doldurulması gereken bir belgedir.

Başvurusunu danışmanlarımız aracılığı ile yapan başvuru sahiplerinin gerekli tüm belgelerinin tercümeleri firmamız aracılığı ile yapılarak başvuru dosyasına eklenmektedir. Bunun yanı sıra dosyaya gerekli ek bir bilgi/belge gereksinimi olduğu takdirde danışmanlarımız sizlerle iletişime geçerek bu bilgileri de başvuru dosyanıza ekler ve İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine dosyanızı teslim etmek, parmak izlerinizin ve biyometrik bilgilerinizin alınması adına sizin için randevu alır.

Randevu günü ve saatinizde başvuru dosyanızı başvuru merkezine elden teslim etmeniz gerekmektedir. İngiltere öğrenci vizesi başvuru dosyanız incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilir. İngiltere öğrenci vize başvuru formu ve dosyası hazırlanma aşaması vize başvuru sahibini zorlayabilir ve hatta en ufak bir hatadan ret alınabilir. Bu sebeple başvuru dosyasının hazırlanması, gerekli tercümelerin yapılması ve başvuru merkezinden randevu alınması için bir danışman desteği almanızda fayda vardır.

Firmamız 2006’dan bu yana danışmanlık hizmeti vermektedir. İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları ve diğer göçmenlik başvurularında uzmanlaşmış olan danışmanlarımıza İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşabilir veya size en yakın şubemizi ziyaret edebilirsiniz.