İngiltere Öğrenci Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nereye Teslim Edilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-15 16:05:46

İngiltere öğrenci vize başvurusu için gerekli evrakların hassasiyetle tamamlanıp, gereken bilgilerin eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Bu hassas konuda başvuru belgelerinizi nereden ve nasıl temin edeceğiniz, nereye teslim edeceğiniz konusunda endişe yaşıyorsanız mümkün olan en doğru şekliyle hazırlamak ve danışmanlık hizmeti almak için CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vize başvurusu için gerekli evrakların hazırlanıp, gereken bilgilerin eksiksiz doldurulmasının ardından başvuru dosyanızı randevu alarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim etmeniz gerekmektedir. Vize başvuru merkezinden aldığınız randevu günü parmak izleriniz ve biyometrik bilgileriniz de alınarak başvuru dosyanıza eklenir ve incelenmesi için İngiltere Konsolosluğuna gönderilir. İngiltere öğrenci vize başvurusu için gerekli evraklar Konsolosluk tarafından incelenip 15 iş günü içerisinde başvuru sonucunuz tarafınıza bildirilir.

İngiltere vizesi başvurusundan olumlu sonuç almak diğer ülkelere kıyasla daha zordur. Bu sebeple başvuru işlemlerinizi bir danışman aracılığı ile yapmanızda fayda vardır. CSS & Co Legal 2006’dan bu yana bu konuda hizmet vermektedir. Vizeniz eksik veya yanlış bilgi içerdiği, geçerli olmayan sebeplerle İngiltere’ye gidilmek istenmesi ve başvurunun ikna edici olmaması gibi nedenlerle olumsuz sonuçlanabilmektedir. Bu durumda İngiltere vizesi retlerine itiraz başvurusu kapsamında dosyanız düzenlenip yeniden değerlendirilmek üzere tekrar İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilir.

İngiltere öğrenci vize başvurusu için gerekli evraklar hazırlandıktan sonra başvuru sonucunuzun daha kısa sürede sonuçlanmasını isterseniz Öncelikli Servis hizmetlerinden vize başvuru ücretinize ek bir ücret ödeyerek faydalanabilirsiniz.

Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep’te ofisleri bulunan CSS & Co Legal’in danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile dilerseniz de size en yakın şubeyi ziyaret ederek iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar Nereye Teslim Edilir?" sayfası 565 defa okundu