İngiltere Öğrenci Vize Ücretleri Neye Göre Değişmektedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 11:38:01

İngiltere öğrenci vize ücretleri yatırıldıktan sonra vize işlemleri firmamız tarafından başlatılmaktadır. Vize başvurusu yaparken başvuru ücretinize ek bir ödeme yaparak hızlandırılmış/öncelikli servislerden yararlanarak başvuru sonucunuza çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak olan kişiler firmamızla irtibata geçebilirler.

İngiltere öğrenci vize ücretleri dolar üzerinden alındığı için kura bağlı olarak gün içerisinde bile değişebilmektedir. İngiltere vizesi harçları hakkında en güncel bilgiye firmamızın danışmanları aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vize ücretleri yatırıldıktan sonra danışmanlarımız tarafından başvuru sahiplerine gerekli evrak listesi ulaştırılacaktır. Evraklarını tamamlayıp danışmanlarımıza teslim eden kişilerin başvuru dosyaları hazırlanarak vize işlemleri başlatılacaktır. Evraklarınız içerisinde tercümesi yapılması gereken belgelerin tercümeleri firmamız aracılığı ile yapılıp başvuru dosyanıza eklenecektir. Dosya hazırlandıktan sonra sizin adınıza İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden başvuru dosyanızın teslimi, parmak izlerinizin ve biyometrik bilgilerinizin alınması için bir randevu alınacaktır. Başvuru günü ve saatinde başvuru dosyanızı başvuru merkezine elden teslim etmeniz gerekmektedir. Vize memurlarının gerek görmesi durumunda sizi mülakata çağırabilmektedirler. Bu durumda da başvurusunu firmamızla yapan kişiler sorulabilecek olası sorular hakkında bilgilendirilecektir. Başvuru dosyanız incelenmek üzere İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi tarafından İngiltere Konsolosluğuna gönderilecek ve vize başvuru sonucunuz yaklaşık 3 hafta içinde açıklanacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yaptığınız esnada başvurunuzun daha erken sürede sonuçlanmasını isterseniz İngiltere öğrenci vize ücretleri miktarına ek bir ödeme yaparak Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis, Dışişleri Bakanlığından Alınan Nota İle Başvuru gibi öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz diğer öncelikli servisler hakkında bilgi için Türkiye’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler ve İngiltere’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler sayfalarımızı ziyaret edebilir firmamız danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.       

İngiltere öğrenci vize ücretleri hakkında değişen kura göre son halini öğrenmek ve İngiltere vizesi başvurusu yapmak için 2006’dan bu yana İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları konusunda hizmet vermekte olan firmamızın göçmenlik başvuruları alanındaki uzman danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vize Ücretleri Neye Göre Değişmektedir?" sayfası 602 defa okundu