İngiltere Öğrenci Vizesi Başvuru Evrakları Sahte Olursa Konsolosluk Nasıl Değerlendirir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-15 12:45:55

İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları, İngiltere öğrenci vize ücretini ödemenizin ardından danışmanlarımız tarafından size en uygun şekliyle hazırlanıp gönderilecektir.

İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları başvurusunu firmamızla yapacak olan kişilere danışmanlarımız tarafından gönderilecektir. Ancak başvuru yapmak isteyen kişiler İngiltere öğrenci vize ücretini yatırmadan vize işlemlerine başlanamadığından dolayı öncelikle vize ücretini yatırmaları gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi ücreti ödendikten sonra gönderilen İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları listesi mümkün olduğunca en kısa sürede toparlanıp danışmanlarımıza teslim edildikten sonra sizin adınıza bir başvuru dosyası hazırlanacaktır. İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları içerisinden tercümeleri yapılması gereken evrakların tercümeleri yapılarak hazırlanan bu başvuru dosyasına eklenecektir. Ardından İngiltere öğrenci vizesi başvuru formu İngilizce olarak doldurulup dosyanıza eklenecektir. İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yaparken sponsor desteği alıyorsanız sponsor olacak kişi tarafından yazılan bir sponsorluk mektubunun da dosyanıza eklenmesi gerekmektedir. Bunların haricinde başvurunuzda açıklanması gereken bir durum varsa ve danışmanlarımız tarafından gerek görülürse bir dilekçe yazılarak bu da dosyanıza eklenmektedir. İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları tamamlanıp başvuru dosyası hazırlandıktan sonra İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden sizin adınıza randevu alınacaktır. Randevu günü ve saatinde başvuru merkezinde dosyanızı elden teslim ederek, parmak izlerinizin ve biyometrik bilgilerinizin alınmasının ardından İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi dosyanızı incelenmesi için İngiltere Konsolosluğunun ilgili birimine göndermektedir.

İngiltere vizesi İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından incelenmektedir. İngiltere öğrenci vizesi başvuru evrakları sahte, hatalı veya eksik olması durumunda Konsolosluk İngiltere öğrenci vizesi reddi vermektedir. Bu durumda İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarımızdan destek almanızda yarar vardır.

2006’dan bu yana İngiltere vizesi başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Başvuru Evrakları Sahte Olursa Konsolosluk Nasıl Değerlendirir?" sayfası 545 defa okundu