İngiltere Öğrenci Vizesi Fiyatları Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-08 14:26:05

İngiltere öğrenci vizesi fiyatları hakkında en güncel bilgiye firmamızın danışmanlarından ulaşabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi fiyatları dolar üzerinden belirlendiği için kura bağlı olarak sürekli değişmektedir. Bu sebepten dolayı İngiltere öğrenci vizesi fiyatları hakkındaki en güncel bilgiye danışmanlarımızdan ulaşabilir ve her türlü İngiltere öğrenci vizesi işlemlerinizi firmamız danışmanlarıyla birlikte yürütebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle vize başvuru ücretini yatırmalıdır. Vize başvuru ücreti yatırılmadan işlemlere başlanamamaktadır.

Başvurusunu danışmanlarımızla yapanlara İngiltere öğrenci vizesi harcını ödedikten sonra danışmanlarımız tarafından bir evrak listesi yollanacaktır. Bu evrak listesindeki gerekli belgeleri temin edip danışmanlarımıza teslim etmenizle birlikte danışmanlarımız tarafından sizin adınıza bir başvuru dosyası oluşturulmaktadır.

Ayrıca belgelerinizin tercümeleri de firmamız tarafından yaptırılıp başvuru dosyanıza eklenmektedir. Ardından başvuru formu doldurulup İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden parmak izlerinizin ve biyometrik bilgilerinizin alınması ve dosyanızın teslim edilmesi için randevu alınacaktır.

Randevu günü ve saatinde başvuru sahipleri dosyalarını başvuru merkezine elden teslim edecek ve başvuru merkezi dosyanızı incelenmesi için İngiltere Konsolosluğuna gönderecektir.

İngiltere vizesi başvuru sonuçları genellikle 15 iş günü içerisinde belli olmaktadır. Bu süreyi hızlandırmak isteyen kişiler vize harcına ek bir ödeme ile öncelikli servislerden yararlanabilmektedir.

Faydalanabileceğiniz öncelikli servisler için Türkiye’den yapılan başvurular için öncelikli servisler ve İngiltere’den yapılan başvurular için öncelikli servisler sayfalarımızı ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgiye ise firmamızın danışmanlarından ulaşabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi fiyatları hakkında daha fazlası ve en güncel fiyat bilgisine ulaşmak için İngiltere Vizesi aracılığı ile Londra, İstanbul, Ankara illerinde bulunan ofislerimizi ziyaret ederek veya telefon ederek danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Fiyatları Nedir?" sayfası 727 defa okundu