İngiltere Öğrenci Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nedir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-15 12:16:59

İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar listesi başvurusunu firmamız aracılığı ile yapacak olan kişilere vize ücretini ödemelerinin ardından danışmanlarımız tarafından verilecektir.

İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar listesi vize başvurusu yapacak olan kişilerden istenen ve başvuru dosyalarına konması gerekli olan belgelerdir. İngiltere öğrenci vizesi başvurusunu firmamız ile yapacak olan kişilere İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar listesi vize ücretini yatırmalarının ardından danışmanlarımız tarafından verilecektir. İngiltere öğrenci vizesi ücretini yatırıp gerekli evraklar listesini alan kişiler için evraklarını tamamlayıp danışmanlarımıza iletmeleri halinde bir başvuru dosyası hazırlanacaktır. Danışmanlarımıza teslim edilen belgeler içerisinde tercümesi gerekli olan belgelerin tercümeleri yapıldıktan sonra İngiltere vizesi başvuru formu da doldurularak başvuru dosyasına eklenmektedir. Bu işlemlerin ardından danışmanlarımız sizin için İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden biyometrik bilgilerinizin ve parmak izlerinizin alınması ve başvuru dosyanızın teslimi için bir randevu alacaktır. Randevu günü ve saatinde İngiltere öğrenci vizesi başvuru dosyanızı vize başvuru merkezine elden teslim etmeniz gerekmektedir. İngiltere Vizesi Başvuru Merkezi başvuru dosyanızı incelenmesi için İngiltere Konsolosluğuna gönderecektir ve İngiltere öğrenci vizesi başvuru sonucunuz normal şartlarda 15 iş günü içerisinde açıklanacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi gerekli evraklar listesine ulaşmak ve tüm İngiltere vizesi başvuru işlemleriniz için 2006’dan bu yana İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları konusunda hizmet vermekte olan firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile veya size en yakın olan şubemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.   

"İngiltere Öğrenci Vizesi Gerekli Evraklar Listesi Nedir?" sayfası 537 defa okundu