İngiltere Öğrenci Vizesi Harcı Yatırılmadan Başvuru Yapılabilir Mi?

Okunma sayısı: 803
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Öğrenci Vizesi Harcı Yatırılmadan Başvuru Yapılabilir Mi?

Hayır, İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapmadan önce gerekli olan vize harcının ödenmesi gerekiyor. Vize harcı ödemesi, vize başvurusunun tamamlanması için zorunlu bir adımdır ve başvuru sahibi tarafından ödenmesi gereken bir ücrettir.

Öğrenci vizesi başvurusu yapmak için gerekli olan vize harcı tutarı, vize türüne ve başvurunun yapılacağı ülkeye göre farklılık gösterir. Vize harcı tutarları ve ödeme yöntemleri hakkında detaylı bilgiyi ingiltere öğrenci vizesi sayfasında bulabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ile Birleşik Krallık ülkelerinde lisans, yüksek lisans, doktora, Erasmus, dil eğitimi, yaz okulu, mesleki eğitim kursları vb. eğitim programlarına katılabilirsiniz. Alacağınız eğitime ve süresine göre alt türlere ayrılan İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapabilmek için İngiltere öğrenci vize harcı yatırılması gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vize harcı yatırıldıktan sonra İngiltere öğrenci vizesi alt türleri olan İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi içerisinden İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerinden birinde almayı planladığı eğitim programına ve süresine göre en uygun olanını firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarıyla birlikte belirleyebilir ve sizin için mümkün olduğunca en uygun başvuru dosyasını danışmanlarımız ile hazırlayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vize harcı başvuracağınız vize türünün süresine göre değişmektedir. En fazla 6 aylık süre ile Birleşik Krallık ülkelerinde eğitim alabileceğiniz İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi harcı daha ucuzken vize süresinin uzamasıyla yani 6 aydan uzun süreli olan diğer İngiltere öğrenci vizesi türlerinde harç miktarları artmaktadır. Size en uygun İngiltere öğrenci vizesi türünü belirlemek ve İngiltere öğrenci vizesi güncel harç miktarlarını öğrenmek için firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurularınızda firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığı ile telefonla arayarak veya İngiltere’de Londra, Türkiye’de İstanbul, Ankara illerinde bulunan ofislerimizden size en yakın olan ofisimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.