İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Dilekçe Örneği Nereden Bulabilirim?

Okunma sayısı: 1002
Güncellenme Tarihi:
İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Dilekçe Örneği Nereden Bulabilirim?

İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği, uzman danışmanlarımızla iletişime geçerek temin edebilirler. Ayrıca, İngiltere'deki eğitim kurumlarına başvuru yaparken size sağlanan belgeler arasında da bir dilekçe örneği olabilir. Dilekçe örneği genellikle, başvuru sahibinin adını, pasaport numarasını, eğitim programının adını, başvuru tarihini ve seyahat amacını içeren bilgileri içerir. Ayrıca, başvuru sahibinin İngiltere'de kalmak için yeterli finansal kaynaklara sahip olduğunu göstermek için finansal belgeler de dilekçeyle birlikte sunulabilir.

İngiltere öğrenci vizesi ile İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da lisans, yüksek lisans, Erasmus, doktora eğitim programları ile yaz okulu, dil kursu, mesleki eğitim kursları gibi eğitim programlarına katılmak isteyen kişilere başvuru işlemlerini danışmanlarımız aracılığı ile yapmaları durumunda İngiltere öğrenci vizesi için kişinin başvurusuna özel gerekli evrak listesi gönderilecektir. İstenen bu evrak listesine ek olarak açıklanması gereken bir durum olduğunda İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği danışmanlarımız tarafından hazırlanacaktır.

Birleşik Krallık ülkeleri olan İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda ülkelerinde eğitim programlarına katılmayı planlayan öğrenciler İngiltere öğrenci vizesi alt türleri olan İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, İngiltere Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi  türlerinden almayı planladıkları eğitim programına ve süresine göre en uygun olanını firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarıyla birlikte belirleyebilirler.

İngiltere öğrenci vize ücreti ödendikten sonra kişinin başvurularına en uygun olan evrak listesini danışmanlarımız belirleyerek başvuru sahiplerine gönderecektir. Bu belgelere ek olarak başvuru dosyasında açıklanması gereken bir durum varsa bu konuda da bir İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği danışmanlarımız tarafından hazırlanarak başvuru dosyanıza eklenecektir. 

İngiltere vizesi olumlu sonuç almanın zor olduğu başvurulardan olduğu için İngiltere öğrenci vizesi başvurunuzun mümkün olduğunca en doğru şekliyle yapılması için ve dosyanızda gerek duyulması durumunda İngiltere öğrenci vizesi için dilekçe örneği hazırlanması konusunda firmamızın danışmanlarından destek alabilirsiniz. 2006’dan bu yana İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurularında hizmet vermekte olan firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan danışmanlarına  İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz.