İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Gerekenler Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-08 14:28:33

İngiltere öğrenci vizesi için gerekenler konusunda ve İngiltere öğrenci vizesi başvurusu süreci hakkında detaylı bilgi ve her türlü İngiltere vizesi başvurusu yapmak için firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi için gerekenler nelerdir diye soracak olursak bunların başında İngiltere’ye bir eğitim kurumunda yalnızca eğitim görmek amacıyla gidiyor olmanız gerektiği gelir.

Bunun yanı sıra geçerli bir pasaportunuz ve akredite olmuş bir eğitim kurumundan kabul mektubunuz varsa o zaman İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapabilirsiniz. İngiltere’ye öğrenci olarak gitmek isteyen kişilerin alacakları eğitimin süresine göre bir vize türü belirlemeleri gerekmektedir.

Size en uygun İngiltere öğrenci vizesi türlerinin belirlenmesi, gerekli belgeler temin edildikten sonra tercümelerinin yapılması, başvuru dosyanızın oluşturulması ve İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden randevunuzun alınması ve olası ret durumlarında başvurunuzun yeniden değerlendirilmesi adına gerekli itiraz başvurularının yapılması süreçlerini firmamızın danışmanlarıyla birlikte titizlikle gerçekleştirebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi için gerekenler arasında maddi durumunuzun İngiltere’de eğitim alıp ülkenize geri dönebilecek ve oradaki tüm masraflarınızı karşılayacak yeterlilikte olması ve bunu banka hesaplarınız, üzerinize kayıtlı tapu bilgileriniz vb. belgelerle kanıtlamanız gerekmektedir.

Bunun yanı sıra yerleşik olduğunuz ülkede aile bağlarınızın olması, İngiltere’deki eğitim sürenizin bitiminde ülkenize dönecek olmanızda vizenizin olumlu sonuçlanmasına katkı sağlayabilmektedir.

İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları konusunda 2006’dan bu yana Londra, İstanbul, Ankara hizmet vermekteyiz. Firmamızın göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. 

"İngiltere Öğrenci Vizesi İçin Gerekenler Nelerdir?" sayfası 710 defa okundu