İngiltere Öğrenci Vizesi Kaç Günde Çıkar 2019?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:15:26

“İngiltere öğrenci vizesi kaç günde çıkar 2019?” sorusu internette en çok aratılan sorulardan biri olarak İngiltere öğrenci vizesi başvuru sahiplerinin merak ettiği konulardan biridir.

“İngiltere öğrenci vizesi kaç günde çıkar 2019?” sorusu İngiltere’de yaz okulu, dil okulu, mesleki eğitim kursları, hobi/spor kursları, lisans, yüksek lisans, doktora, Erasmus gibi eğitim programlarına katılmak isteyen öğrencilerin İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yaparken sıklıkla sorduğu bir sorudur.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları genellikle 15 iş günü yani 3 hafta içinde sonuçlandırılmaktadır. Ancak Türkiye’den ve İngiltere’den yapılan başvurularda öncelikli servislerden faydalanarak bu süreyi kısaltmak mümkündür. Öğrenci vizesine Türkiye’den başvururken Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis gibi konsolosluğun sunduğu hizmetlerden faydalanabileceğiniz gibi Dışişleri Bakanlığından alınan nota ile de başvurunuzu erken sonuçlandırabilirsiniz. Diğer öncelikli servisler hakkında detaylı bilgi için firmamızın Türkiye’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  İngiltere’den yapılan başvurular için ise İngiltere’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öncelikli Servis hizmetinden faydalanarak ve Dışişleri Bakanlığından nota alarak 15 iş günü içerisinde sonuçlanacak olan başvurunuzu 5 iş günü içerisinde sonuçlandırabilirken Süper Öncelikli Servis hizmetinden faydalanarak 24 saat içerisinde başvuru sonucunuza ulaşabilmektesiniz.

“İngiltere öğrenci vizesi kaç günde çıkar 2019?” sorusu hakkında daha fazla bilgi ve her türlü İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları için CSS & Co Legal Services’in göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Kaç Günde Çıkar 2019?" sayfası 579 defa okundu