İngiltere Öğrenci Vizesi Mülakatı Hangi Durumlarda Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:40:19

İngiltere öğrenci vizesi mülakatı ziyaret kapsamlı diğer vize türlerinde de olduğu gibi kesin olarak yapılmamakla birlikte yalnızca gerekli görüldüğü takdirde yapılabilmektedir. Ancak İngiltere öğrenci vizesi türlerinden Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurularında mülakat yapılmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi mülakatı vize memurunun dosyada bir anlaşılmazlık, eksiklik veya bilgilerin ikna edici olmaması durumunu sezmesi halinde gerekli görülürse yapılabilmektedir. Yani ziyaretçi öğrenci vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin kesinlikle mülakata girmesi gerektiği gibi bir durum yoktur.

İngiltere öğrenci vizesi mülakatı gerekli görüldüğü takdirde İngiltere Konsolosluğu tarafından yapılmaktadır. Vize başvuru işlemlerini firmamız ile gerçekleştiren başvuru sahipleri mülakata çağrılmaları durumunda karşılaşabilecekleri sorulara karşı danışmanlarımız tarafından önceden bilgilendirilmektedir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizi bir danışman yardımıyla yapmanızın bu zorlu vize sürecinize olumlu katkısı olacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi başvuru dosyanızın hazırlanması, gerekli tercümelerin yapılması, vize başvuru merkezinden dosyanızın teslimi, parmak izlerinizin ve biyometrik bilgilerinizin alınması adına randevunuzun alınması ayrıca olası mülakata çağrılma durumunda sorulacak olan sorular hakkında bilgi verilmesi veya vize reddi durumunda başvuru dosyanızın yeniden değerlendirilmesi gibi vize başvuru öncesi ve sonrası tüm işlemleriniz için firmamızın danışmanlarından destek alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurularında uzmanlaşmış olan firmamız danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilir veya Londra, İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep’teki şubelerinden size en yakın olanı ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Mülakatı Hangi Durumlarda Yapılır?" sayfası 570 defa okundu