İngiltere Öğrenci Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:41:40

“İngiltere öğrenci vizesi ne kadar sürede çıkar?” sorusu vize başvurusu yaptığınız esnada öncelikli servislerden yararlanıp yararlanmadığınıza bağlı olarak değişmektedir. İngiltere vize başvuru işlemlerinizi yaparken öncelikli servislerden yararlanmak isterseniz detaylı bilgi için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ne kadar sürede çıkar?” sorusu İngiltere’de eğitim almak isteyen kişilerin vize başvurusu yaparken merak ettiği ve sıklıkla sorduğu bir konudur.

İngiltere öğrenci vizesi gerekli belgelerin toplanması, çevirilerinin yapılması, gerekli ödemelerin gerçekleştirilmesi, İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden parmak izi ve biyometrik bilgilerin alınması ve başvuru dosyasının teslimi için randevuların alınması akabinde başvuru dosyanızın incelenilmesi üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesi ile gerçekleşen başvuru sürecinin bitiminden sonra 15 iş günü yani yaklaşık 3 hafta içerisinde sonuçlanmaktadır.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu sonucunuzu yaklaşık 3 hafta beklemek istemiyorsanız veya o kadar vaktiniz yoksa İngiltere Konsolosluğunun sunduğu Öncelikli Servis hizmeti ile 5 iş gününde, Süper Öncelikli Servis ile 24 saat içinde ve Dışişleri Bakanlığından alınan nota ile de 5 iş günü içerisinde başvurunuzun sonucunu öğrenebilmeniz mümkündür. Türkiye’den ve İngiltere’den yapılacak olan başvurularınız için yararlanabileceğiniz diğer öncelikli servisler hakkında detaylı bilgi için ise firmamızın danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ne kadar kısa sürede çıksın istiyorsanız vize başvurusu esnasında ödediğiniz miktara ek olarak bir ödeme daha gerçekleştirerek bu öncelikli servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları konusunda 2006’dan bu yana hizmet vermekte olan firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşmanız mümkündür. 

"İngiltere Öğrenci Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?" sayfası 554 defa okundu