İngiltere Öğrenci Vizesi Neden Reddedilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:13:42

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?” sorusu, vizesi reddedilenler tarafından merak edilen bir konudur. İngiltere öğrenci vizesi çeşitli nedenlerden dolayı reddedilebilmektedir.

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?diye merak edenler öncelikle İngiltere vizesi almanın diğer ülkelerden vize almaktan daha zor olduğunu bilmelidirler. Vize memurları en ufak bir hatadan ya da eksiklikten dolayı vizeyi olumsuz sonuçlandırabilmektedir. Bu sebepten dolayı İngiltere vizesi başvuru işlemlerinizi 2006’dan bu yana İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvurularında uzman danışmanlara sahip olan firmamız ile yaparak başvurunuzun mümkün olduğunca olumlu sonuçlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?” sorusunun cevabına gelecek olursak bu başvuru dosyanızdaki eksik, yanlış bilgiden kaynaklı olabileceği gibi vize memurunun hatasından kaynaklı da olabilmektedir. Başvuru sahibi kişinin dosyasına eklediği bilgilerin güncel, eksiksiz ve doğru olması yanı sıra maddi durumunun İngiltere’de eğitim almak için yeterli olması, banka hesabındaki paranın kaynağının belli olup belgelerle ispatlanması ve eğitim süresi bitince ülkesine geri döneceğine vize memurunu ikna edecek bilgilerin başvuru dosyasında bulunması gerekmektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı vize başvurusu reddedilenlere İngiltere Konsolosluğu tarafından gönderilen ret mektubu içerisinde itiraz hakkı olup olmadığı konusunda bilgi bulunmaktadır. İtiraz hakkı bulunan başvuru sahipleri İtiraz Davası, İdari itiraz ve Yeniden Değerlendirilme Başvurusu olmak üzere 3 farklı itiraz türünden kendileri için en uygun olanı ile itiraz edebilmektedir. İtiraz başvurularında firmamız danışmanlarından destek alarak dosya hazırlayabilir ve başvurunuzun sonucunun olumsuzdan olumluya çevrilme ihtimalini arttırabileceğiniz bir başvuru yapabilirsiniz.

“İngiltere öğrenci vizesi neden reddedilir?” sorusuna daha detaylı cevap almak veya reddedilen vize başvurunuzun yeniden değerlendirilmesi adına en doğru savunmayı hazırlamak için İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Neden Reddedilir?" sayfası 606 defa okundu