İngiltere Öğrenci Vizesi Randevu Alınmadan Başvuru Yapılabilir Mi?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:09:20

İngiltere öğrenci vizesi randevu alınmadan ancak vize başvuru ücretine ek bir ücret ödeyerek Randevusuz Giriş Servisi (Walk-in Service) hizmetinden faydalanılması şartı ile yapılabilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi randevu işlemleri başvurusunu firmamız danışmanları ile yapanlar için başvuru dosyası hazırlanıp gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması ve ödemelerinin gerçekleştirilmesi ardından yine firmamız tarafından yapılmaktadır. İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden alınan İngiltere öğrenci vizesi randevu günü ve saatinde başvuru sahibinin başvuru dosyasını elden teslim etmesi gerekmektedir. Randevu esnasında ayrıca parmak izi ve biyometrik bilgileriniz de alınarak dosyanızla birlikte vize başvuru merkezi tarafından İngiltere Konsolosluğuna incelenilmesi için gönderilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu esnasında Türkiye’den ve İngiltere’den faydalanabileceğiniz bazı öncelikli servisler vardır. Bunlardan Türkiye’den yapılacak başvurular için  Öncelikli Servis, Süper Öncelikli Servis, Randevu Almadan İngiltere Vizesi Başvuru Servisi, Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi, Randevusuz Giriş Servisi gibi Konsolosluğun sunduğu servislerden faydalanabilirsiniz. Bunların dışında Dışişleri Bakanlığından Alınan Nota İle Başvuru da yapılabilmektedir. İngiltere’den yapılacak olan başvurular için de firmamızın web sitesinde yer alan İngiltere’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler sayfasını inceleyebilirsiniz. Tüm bu öncelikli servislerden faydalanmak için vize başvuru ücretinize ek bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi randevu almadan başvuru yapmak için firmamız danışmanlarından destek alabilirsiniz.

2006 yılından bu yana danışmanlık hizmeti vermekte olan firmamızın İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurularında uzmanlaşmış olan danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Randevu Alınmadan Başvuru Yapılabilir Mi?" sayfası 554 defa okundu