İngiltere Öğrenci Vizesi Reddi Almamak İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 10:47:21

İngiltere öğrenci vizesi reddi başvuru dosyasındaki eksikliklerden, hatalardan veya vize memurlarının hatalarından dolayı verilebilmektedir. Vize başvurusu reddedilenler için başvurularının yeniden değerlendirilmesi adına itiraz yolları bulunmaktadır. İngiltere öğrenci vizesi reddi almamak veya vize reddine itiraz etmek için firmamız danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi reddi kişinin dosyasında bulunan eksik, yanlış veya açık olmayan bilgilerden kaynaklı verilebildiği gibi vize memurlarının hatasından kaynaklı da verilebilmektedir. İngiltere öğrenci vizesi reddi alma ihtimalinizi minimuma indirmek ve olası ret alma durumunda gerekli itiraz başvurularının yapılması adına vize başvuru işlemlerinizi firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile yapabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yaparken eğitim alacağınız kurumun akredite edilmiş olmasına, maddi durumunuzun İngiltere’de eğitim almak için yol, konaklama, yeme-içme gibi tüm masraflarınızı karşılamaya yeterli ve kaynaklarının belli olmasına, bu eğitimi neden almak istediğinizi açıkça belirtmiş olduğunuza, İngiltere’ye gidiş amacınızın yalnızca eğitim almak olduğunu ve almak istediğiniz eğitim bitiminde ülkenize döneceğinizi, yerleşik olduğunuz ülkede aile bağlarınızın olduğunu göstermeye dikkat etmeniz gerekmektedir. Vize başvurusu yaparken hazırladığınız başvuru dosyası ile vize memurlarını bu vizeyi almak konusunda ikna etmiş olmanız gerekmektedir. Dosyanızdaki en ufak bir hatada ya da şüphe içeren ifadenin bulunması durumunda vize başvurunuz reddedilebilir. İngiltere öğrenci vizesi reddi almanız durumunda İngiltere Konsolosluğu tarafından alacağınız ret mektubunda vizenizin reddedilme sebepleri ve itiraz edip edemeyeceğiniz konusunda bilgilendirme yapılacaktır. Başvurunuzun yeniden değerlendirilmesi adına yapabileceğiniz itirazlar hakkında İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları sayfasını ziyaret edebilir veya firmamız danışmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurularında uzmanlaşmış olan danışmanlarıyla Londra, İstanbul, İzmir, Ankara ve Gaziantep ofislerinde İngiltere Vizesi başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan firmamızın uzman danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.  

"İngiltere Öğrenci Vizesi Reddi Almamak İçin Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?" sayfası 561 defa okundu