İngiltere Öğrenci Vizesi Ret Sebepleri Nelerdir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 12:33:44

İngiltere öğrenci vizesi ret sebepleri arasında birçok sebep sayılabilmektedir. Çünkü İngiltere vizesi başvuruları çok basit hatalardan kaynaklı olarak ret alınabilen zor vize başvurularıdır. İngiltere öğrenci vizesi reddi alma olasılığınızı en aza indirmek adına İngiltere öğrenci vizesi başvurunuzu İngiltere vizesi ve göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarımızla yapabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi ret sebepleri arasında kişinin banka hesabında İngiltere’ye gidip dönecek kadar ve kişinin oradaki masraflarını karşılamaya yetecek kadar paranın bulunmaması veya para kaynaklarının belli olmaması, Türkiye’de yerleşik bir hayatı olduğunu, Türkiye’de bir eğitim kurumuna devam ettiğini veya aile bireylerinin çoğunun Türkiye’de olduğunu ispatlayamaması, eksik belge, tercümesi yapılması gereken belgelerde tercüme hatası olması, yalan beyanda bulunma gibi kişiden kaynaklı hatalar veya vize memurunun dosyada bir belgeyi var olduğu halde görmemesi, yanlış yorumlaması gibi vize memurlarından kaynaklı hatalar olabilmektedir.

İngiltere öğrenci vizesi başvurularından ret alan kişilere İngiltere Konsolosluğu tarafından gönderilen ret mektubunda İngiltere öğrenci vizesi ret sebepleri ile birlikte başvuru sahibinin itiraz hakkı olup olmadığı, varsa hangi itiraz yoluna başvurabileceği bilgisi yer almaktadır. İngiltere öğrenci vizesi reddi alan kişiler İdari İtiraz veya Yeniden Değerlendirilme Başvurusu yapabilmektedirler. İngiltere öğrenci vizesinin incelenip yeniden değerlendirilmesi adına yapılacak olan bu başvuruları danışmanlarımız eşliğinde yapmanız olumlu sonuç alma ihtimalinizi arttırabileceğiniz bir başvuru yapmanızı sağlayacaktır.

İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları hakkında bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için İngiltere vize ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan firmamızın danışmanlarına  İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla telefon ederek veya Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep illerindeki ofislerimizden size en yakın olanını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Ret Sebepleri Nelerdir?" sayfası 647 defa okundu