İngiltere Öğrenci Vizesi Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-11 10:18:42

İngiltere öğrenci vizesi uzatma işlemi her öğrenci vizesi türünde yapılmamakla birlikte sadece Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi türlerinde yapılabilmektedir. Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi sahipleri vize süreleri bitiminde İngiltere’de İçişleri Bakanlığına başvuru yaparak vize sürelerini uzatma talebinde bulunabilirler.

İngiltere öğrenci vizesi uzatma işlemi yalnızca Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ve Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi türlerinde yapılmaktadır. Bunların haricindeki İngiltere öğrenci ziyaretçi ve İngiltere uzatılmış öğrenci ziyaretçi vizelerinde uzatma yapılamamaktadır.

Süresi dolunca uzatma başvurusu yapılamayan İngiltere vizesi sahibi öğrencilerin vize süreleri dolar dolmaz ülkeden ayrılmaları bir sonraki vize başvurularında sıkıntı yaşamamaları adına olumlu olacaktır.

İngiltere öğrenci vizesi uzatma işlemi yapacak öğrenciler İngiltere’de İçişleri Bakanlığına (Home Office) posta yoluyla başvuru yapabilecekleri gibi firmamızın Londra ofisini ziyaret ederek İngiltere vizesi ve göçmenlik başvuruları konusunda uzman olan danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Hızlandırılmış servislerden yararlanarak İngiltere öğrenci vizesi uzatma işleminizi en erken 24 saat içinde sonuçlandırabilirsiniz. Kullanabileceğiniz hızlandırılmış servisler hakkında detaylı bilgi için firmamızın web sitesinde yer alan İngiltere’den yapılan başvurular için öncelikli servisler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.  

İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz kapsamında İtiraz davası, İdari İtiraz ve Yeniden Değerlendirme Başvurusu vb. İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında 2006’dan bu yana danışmanlık hizmeti vermekte olan firmamızın uzman danışmanlarıyla İngiltere Vizesi aracılığı ile iletişime geçebilir veya Londra, İstanbul, Ankara illerindeki ofislerimizden size en yakın olan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Vizesi Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır?" sayfası 795 defa okundu