İngiltere Öğrenci Vizesi Zor Mu Alınır?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 11:40:49

“İngiltere öğrenci vizesi zor mu alınır?" diye merak eden İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler bilmelidir ki başvuru aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar çok dikkat edilmesi gereken ve en zor olumlu sonuç alınabilen vize türüdür İngiltere vizesi. Bu sebepten ötürü İngiltere vizesi konusunda uzman danışmanlar ile birlikte başvuru yapmak oldukça önemlidir.

“İngiltere öğrenci vizesi zor mu alınır?” sorusu başvuru sahiplerinin sıkça sordukları soruların başında gelmektedir. İngiltere öğrenci vizesi ve tüm İngiltere vizesi türleri olumlu sonuç almanın oldukça zor olduğu başvurulardır. Vize memurları başvuru dosyalarını titizlikle incelemekte ve çok basit hatalardan kişilerin başvurularını reddedebilmektedir. Bu sebepten dolayı İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler başvuru dosyalarını en ince ayrıntılarına kadar özenle hazırlamalıdırlar. Bu konuda firmamız 2006’dan beri binlerce başvuru sahibine destek olmuş ve vizelerini almalarına yardımcı olmuştur. İngiltere öğrenci vizesi başvurunuzu veya ret aldıysanız itiraz başvurunuzu firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi başvurusu yapacak olan kişiler öncelikle hangi eğitim programına, ne kadar süreyle katılacağını belirlemelidirler. Sonrasında hangi öğrenci vizesi türünde başvuru yapabileceklerine danışmanlarımız yardımcı olmaktadır. Vize başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle İngiltere öğrenci vizesi harcı ödemesini gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir. Başvurusunu firmamızla yapacak olan başvuru sahiplerine danışmanlarımız tarafından ödemelerin gerçekleştirilmesinin ardından gerekli belgelerin listesi verilecektir. Belgelerin temin edilip danışmanlarımıza teslim edilmesi ile belgelerin tercümeleri yapılıp başvuru dosyanız danışmanlarımız tarafından hazırlanacaktır ve İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden dosyanızı teslim edebilmeniz için randevu alınacaktır. Başvuru merkezine dosyanızı elden teslim ederken parmak izi ve biyometrik bilgileriniz alınacaktır. Ardından dosyanız incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilecektir. Başvuru sonucunuz 15 iş günü içerisinde bildirilecektir. Olası İngiltere vizesi ret alma durumunda ise yeniden değerlendirilmesi adına itiraz başvurusu süreci başlayacaktır. Başvurabileceğiniz itiraz yolları hakkında İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvurusu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

“İngiltere öğrenci vizesi zor mu alınır?” sorusuna daha detaylı cevap almak için firmamızın İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz Başvuruları ve göçmenlik başvuruları alanında uzmanlaşan danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile ulaşabilir ve Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep illerimizdeki ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.   

"İngiltere Öğrenci Vizesi Zor Mu Alınır?" sayfası 594 defa okundu