İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Ücreti Belli Midir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 11:55:22

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti dolar üzerinden belirlendiği için kura bağlı olarak değişmektedir. Bu sebepten dolayı en güncel fiyat bilgisine firmamızın danışmanlarından ulaşabilirsiniz. İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi başvurusu yapmak isteyenlerin öncelikle vize harcını ödemeleri gerekmektedir.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti yatırılmadan vize başvuru işlemleri başlatılamamaktadır. İngiltere vizesi harç bedeli yatırılmadan önce danışmanlarımızdan en güncel İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti bilgisine ulaşabilirsiniz.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi başvurusu yaparak Birleşik Krallık ülkeleri olan İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler ülkelerinde dil kursu, yaz okulu, mesleki eğitim kursları, hobi/spor kursları gibi 6 aydan kısa süreli tüm eğitim programlarına katılabilirsiniz.

İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi başvurusunu firmamız aracılığıyla yapacak olan başvuru sahiplerine İngiltere vizesi harç ve danışmanlık bedelini banka hesabına yatırdıktan sonra İngiltere vizesi başvuru evrakları listesi yollanacaktır. Evrakların tamamlanarak danışmanlarımıza teslim edilmesinin ardından bir başvuru dosyası hazırlanarak içerisine tercümeleri yapılan evraklar ve gerekli olan tüm bilgiler eklenerek İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden sizin adınıza bir randevu alınacaktır. Randevu günü ve saatinde başvuru merkezine giderek biyometrik bilgilerinizi ve parmak izlerinizi verip başvuru dosyanızı elden teslim etmeniz gerekmektedir.  İngiltere Vizesi Başvuru Merkezinden İngiltere Konsolosluğuna gönderilen İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvuru dosyanız burada vize memurları tarafından incelenerek başvurunuzun sonucu 15 iş günü içerisinde açıklanacaktır.

İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi başvurusu esnasında İngiltere öğrenci vizesi ücretine ek bir ödeme yaparak öncelikli servislerden yararlanabilir ve başvuru sonucunuzu daha erken alabilirsiniz. Yararlanabileceğiniz öncelikli servisler için Türkiye’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler ve İngiltere’den Yapılan Başvurular İçin Öncelikli Servisler sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere öğrenci ziyaretçi vizesi ücreti ve öncelikli servis ücretleri hakkında en güncel bilgi için İngiltere göçmenlik hukuku alanında uzman olan danışmanlarımıza İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

"İngiltere Öğrenci Ziyaretçi Vizesi Ücreti Belli Midir?" sayfası 572 defa okundu