İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Güncellenme Tarihi: 2022-04-08 14:57:51

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi kaç günde çıkar sorusu İngiltere’de ziyaretçi öğrenci vizesi ile yaz okulu, dil okulu, mesleki eğitim kursu, hobi/spor kurslarına katılma planı yapan öğrenciler tarafından sıkça sorulmaktadır.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabı olarak 15 iş günü yani yaklaşık 3 hafta diyebiliriz. Ancak vize başvurusunun daha erken sürede sonuçlandırılmasını isteyenler, vakti az olan ve vizeye acil ihtiyacı olanlar olabilir.

Bu durumlar için öncelikli/hızlandırılmış servisler bulunmaktadır. Vize başvuru ücretinize ek bir ücret ödeyerek vize başvurunuzu beklenenden daha erken sonuçlandırmanız mümkündür.

Öncelikli servis bunlardan genellikle en çok tercih edilenidir. İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi kaç günde çıkar diye soranlar bu servisten faydalanarak 15 iş günü içerisinde belli olacak olan vize başvurusunu 5 iş günü içinde sonuçlandırabilirler.

Süper öncelikli servis kullanarak ise İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi başvuru sonucunuza en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Bu süper öncelikli servis ile normalde 15 iş günü içerisinde sonuçlanacak olan başvurunuz 24 saat içinde sonuçlanabilmektedir.

Nota kullanarak da randevu almadan İngiltere Vizesi Başvuru Merkezine giderek başvuru yapabilir ve başvurunuzun sonucunu 3 hafta yerine 5 iş gününde öğrenebilirsiniz. Nota diğer servislerden farklı olarak Dışişleri Bakanlığından alınan ve öncelikli servis gibi işlem yapabilmemizi sağlayan bir belgedir.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi kaç günde çıkar sorusunun cevabını merak edenler için yukarıdaki öncelikli servisler dışında başka servisler de vardır.

Tüm öncelikli/hızlandırılmış servisler hakkında detaylı bilgi için web sitemizin Türkiye’den yapılan başvurular için öncelikli servisler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Bilinmelidir ki İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi başvurusunda kullanabileceğiniz bu öncelikli servisler vize başvuru sonucunuzu yalnızca erken almanıza imkân tanır. Bu servisleri kullanmak kişilerin başvuru sonucunun olumlu olacağı anlamına gelmez.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi kaç günde çıkar sorusunun ve daha fazlasının cevabı için firmamızın İngiltere vizesi ve göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış olan danışmanlarına İngiltere Vizesi aracılığı ile ulaşabilirsiniz veya Londra, İstanbul, Ankara illerinde bulunan ofislerimizden size en yakın olan şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Kaç Günde Çıkar?" sayfası 724 defa okundu