İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Reddi Hangi Sebeplerle Verilir?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-16 09:01:07

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi reddi çeşitli sebeplerden dolayı verilebilmektedir. Ancak vize başvurusu reddedilen kişilerin itiraz hakları da bulunmaktadır.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi reddi kişinin başvuru dosyasındaki eksikliklerden, yanlış beyandan, ikna edici açıklamaların yapılamamasından, maddi yetersizliklerden kaynaklanabildiği gibi vize memurlarının hatasından da kaynaklı olarak verilebilmektedir.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin vize memurlarını Birleşik Krallık’ta sadece eğitim amaçlı bulunacakları ve kurs/okul bitiminde ülkelerine dönecekleri konusunda ikna etmeleri gerekmektedir. Başvuru sahibinin Türkiye’de yerleşik olduğunu, ailesinin, akrabalarının çoğunun burada olduğunu başvuru dosyasında belirtmesi İngiltere vizesi başvurusunu olumlu etkileyebilmektedir. Bu sebepten dolayı başvuru yapacak kişilerin İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi reddi almamak adına başvuru dosyasını özenle hazırlaması gerekmektedir. Bu konuda firmamızın İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvuruları konusunda uzmanlaşmış olan danışmanlarından destek alabilirsiniz.

İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi reddi alan kişilerin başvurabileceği çeşitli itiraz hakları vardır. İdari itiraz veya yeniden değerlendirilme başvurularından uygun olanı ile dosyanızda gerekli olan değişiklikleri ve düzeltmeleri yaparak vize başvurunuzun tekrardan incelenmesini sağlayabilirsiniz. İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi reddi almamak adına vize başvurunuzu veya yeniden değerlendirilme başvurularınızı bir uzman yardımıyla yapmanızda fayda vardır. Bu konuda firmamızın danışmanlarından yardım alabilirsiniz.

İngiltere Vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi, İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz kapsamında İtiraz davası, İdari İtiraz ve Yeniden Değerlendirme Başvurusu ve diğer göçmenlik başvuruları alanında 2006’dan bu yana danışmanlık hizmeti vermekte olan firmamızın uzman danışmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile iletişime geçebilir veya Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep illerinde bulunan ofislerimizden size en yakın olan şubemizi ziyaret edebilirsiniz.

"İngiltere Ziyaretçi Öğrenci Vizesi Reddi Hangi Sebeplerle Verilir?" sayfası 542 defa okundu