Öğrenci Olarak İngiltere Vize Başvurusu İle Hangi Ülkelerde Eğitim Görebilirim?

Güncellenme Tarihi: 2019-04-17 11:04:08

Öğrenci olarak İngiltere vize başvurusu ile Birleşik Krallık ülkeleri olan İngiltere, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi, yaz okulu veya mesleki eğitim, hobi/spor kursları gibi eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Öğrenci olarak İngiltere vize başvurusu yaparak lisans, yüksek lisans, doktora, dil okulu, yaz okulu, mesleki eğitim, hobi/spor kursları gibi eğitim programlarına katılmak isteyen öğrenciler yalnızca İngiltere’de değil İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’da da eğitim görebilirler.

Öğrenci olarak İngiltere vize başvurusu yapmak için öncelikle geçerli bir pasaporta sahip olmanız gerekmektedir. Ardından alacağınız eğitime ve süresine göre vize türünüzün belirlenmesi gerekmektedir. Hangi eğitim programı için hangi vize türüne başvuru yapmanız gerektiği konusunda firmamız danışmanlarından destek alabilirsiniz. İngiltere vizesi başvurusu yaparken belgelerin doğru hazırlanması, tercümelerinin yanlışsız yapılması ve başvuru dosyanızın özenle hazırlanması gerekir. Aksi takdirde vize başvurunuzdan ret alma ihtimaliniz yüksektir. Vize başvurularınızı alanında uzman bir danışman ile yaparak başvurunuzun ret alma ihtimalini minimuma düşürebilir ve bu konuda 2006’dan bu yana hizmet vermekte olan firmamız danışmanlarından danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

İngiltere, Kuzey İrlanda, Galler veya İskoçya ülkelerinden birinde eğitim almayı planlıyor ancak hangi eğitim programına katılacağınıza ve hangi okulu seçeceğinize karar veremiyorsanız İngiltere Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hattı aracılığı ile eğitim danışmanlarımıza ulaşıp destek alabilirsiniz.

Hangi eğitim programına katılacağınızı belirledikten sonra hangi öğrenci vizesi türüne başvuru yapacağınız konusunda ise firmamızın İngiltere vizesi ve İngiltere vizesi retlerine itiraz başvurusu ile göçmenlik başvuruları alanında uzman danışmanlarına İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile  Londra, İstanbul, Ankara, İzmir ve Gaziantep’teki ofislerimizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

"Öğrenci Olarak İngiltere Vize Başvurusu İle Hangi Ülkelerde Eğitim Görebilirim?" sayfası 561 defa okundu